Новини

Вибори директора Інституту свинарства і АПВ НААН

18 січня 2022 р. відбулися вибори директора Інституту свинарства і АПВ НААН. Науковці інституту підтримали кандидатуру Церенюка Олександра Миколайовича і проголосували за нього одноголосно.

Вітаємо Олександра Миколайовича! Зичимо успіхів у всіх починаннях, плідної професійної діяльності. Нехай Вас завжди супроводжує удача, розуміння і підтримка колег та однодумців, а підґрунтям професійних успіхів хай буде міцне здоров’я та гарний настрій.

Високих наукових здобутків та досягнення поставлених цілей!

З повагою, колектив ІСв і АПВ НААН

Детальніше...

Вітаємо з ювілеєм

ЗБОРИ КОЛЕКТИВУ НАУКОВИХ ПРАЦІВНИКІВ ТА ВИБОРИ ДИРЕКТОРА ІНСТИТУТУ СВИНАРСТВА

18 СІЧНЯ 2022 РОКУ ОБ 11.00. ГОДИНІ ЗА АДРЕСОЮ М. ПОЛТАВА, ВУЛ. ШВЕДСЬКА МОГИЛА, 1

ВІДБУДУТЬСЯ ЗБОРИ КОЛЕКТИВУ НАУКОВИХ ПРАЦІВНИКІВ ТА ВИБОРИ ДИРЕКТОРА ІНСТИТУТУ СВИНАРСТВА І АГРОПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ

85-РІЧЧЯ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ МИКОЛИ ДАВИДОВИЧА БЕРЕЗОВСЬКОГО

В актовій залі приміщення Інституту свинарства і АПВ 12 січня 2022 р. відбулося урочисте засідання колективу наукової установи з приводу 85-річчя з дня народження доктора сільськогосподарських наук, професора, член-кореспондента Національної академії аграрних наук України, заслуженого зоотехніка України Миколи Давидовича Березовського. Щиро привітати ювіляра приїхали представник з департаменту агропромислового розвитку Полтавської обласної державної адміністрації Троценко З.Г., генеральний директор ПАФ “Україна” Полтавської області  герой соціалістичної праці Балюк І.М., від Полтавського державного аграрного університету: декан факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва Шостя А.М. та завідувачка кафедри технології дрібного тваринництва Усенко С.О., директор ДП ДГ «ім. Декабристів» Цибенко В.Г.

В.о. директора Церенюк О.М. привітав та зачитав вітання від Національної академії аграрних наук України, від ДУ “Інституту зернових культур”, Інституту розведення і генетики ім. М.В. Зубця, Одеського державного аграрного університету, Державної дослідної станції птахівництва.

На урочистому зібранні привітали також ювіляра: від співробітників лабораторії наукових досліджень з питань інтелектуальної власності та маркетингу інновацій Сагло О.Ф., колективу відділу селекції Гришина Л.П., керівника Полтавської обласної організації ветеранів Іванченко М.І. та інші.  

Вітаємо Миколу Давидовича зі славним ювілеєм, бажаємо йому доброго здоров’я та подальших творчих успіхів.

Детальніше...

05.01.2022 - З днем народження

Отримання свідоцтва про реєстрацію авторського права на твір

Колектив Інституту свинарства і АПВ НААН щиро вітає Волощука В.М., Семенова С.О., Рибалка І.В., Семенова Є.С. з отриманням свідоцтва про реєстрацію авторського права на науковий твір: “Нова екологічна парадигма в свинарстві”.

Бажаємо успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, адже ваші здобутки складають потужне інтелектуальне надбання сільськогосподарської науки.

 

З Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

Матеріали науково-практичної конференції

Матеріали науково-практичної конференції молодих учених та аспірантів «Проблеми розведення, генетики, відтворення та технології виробництва продукції у тваринництві» присвячену 85-річчю від дня народження і 67 років виробничої, наукової, педагогічної та громадської діяльності доктора сільськогосподарських наук, професора, академіка НААН Рибалка Валентина Павловича

Скачати

Оголошується набір статей

УВАГА! ІНСТИТУТ СВИНАРСТВА і АПВ НААН

Оголошує набір статей до чергового випуску міжвідомчого тематичного наукового збірника «СВИНАРСТВО». Публікація статей БЕЗОПЛАТНА!

Видання включено до відкритої міжнародної наукометричної бази Google Scholar. Електронна версія розміщується на порталі НБУВ (Національної бібліотеки ім. В. І. Вернадського) та на web-сторінці видання на web-сайті засновника Збірник "Свинарство"

Індивідуальний префікс установи у системі Crossref https://doi.org/10.37143/0371-4365

Кожній статті збірника буде присвоєно міжнародний цифровий індефікатор DOI.

Правила оформлення статей доступні за посиланням Правила оформлення статей

Рукопис надсилати у двох примірниках на папері, а також в електронній версії на E-mail редакції Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . 

Участь в онлайн-семінарі

9 грудня 2021 року фахівці Інституту свинарства і АПВ НААН прийняли участь в онлайн-семінарі “Порядок та документальне оформлення передачі в оренду державного майна в системі Національної академії аграрних наук України”, який був проведений Національною академією аграрних наук України спільно з Всеукраїнським інститутом права і оцінки.

 

 

На семінарі було розглянуто такі питання:

- основні положення Закону України “Про оренду державного та комунального майна” від 3 жовтня 2019 року № 157-IX,

- загальний порядок передачі майна в оренду,

- підготовчі роботи: переоцінка балансової вартості об’єктів нерухомості в бухгалтерському обліку.

- алгоритм дій для передачі майна в оренду (нова оренда): аукціон, без аукціону.

- алгоритм дій для продовження договорів оренди: аукціон, без аукціону.

- організація роботи з оператором електронного майданчика. Договір про співпрацю.

- формування та оприлюднення Переліків об’єктів, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду.

- шаблони конкурсної документації.

- договори оренди державного майна: зміст,форма, порядок укладення.

- примірна форма Акту приймання-передачі майна в оренду.

21.11.2021 - День працівника сільського господарства

12.11.2021 - Засідання координаційно-методичної ради

12 листопада 2021 року в Інституті свинарства і АПВ НААН відбулося засідання координаційно-методичної ради ПНД-30 “Кліматично-адаптивне та органічне тваринництво”. У засіданні прийняли участь виконавці від головної установи (Інститут свинарства АПВ) та установ співвиконавців, зокрема: Хмельницької державної сільськогосподарської дослідної станції, Інституту тваринництва, Інституту сільського господарства Північного Сходу, Черкаської дослідної станції біоресурсів, Державної дослідної станції птахівництва.

Усі представлені до розгляду звіти виконавців ПНД-30 були прийняті та затверджені.

Детальніше...