>

Сучасні тренди інноваційних рішень аграрного виробництва

15 – 17 лютого 2022 року в м. Київ відбулася виставка «АгроВесна 2022», яка об’єднала «Зернові технології», Agro Animal Show та «Фрукти. Овочі. Логістика», яка мала на меті ознайомити бажаючих з інноваційними підходами агробізнесу.

Для ознайомлення з сучасними підходами до виробництва продукції рослинництва і тваринництва в зарубіжних країнах та Україні виставку відвідав директор Інституту свинарства та АПВ Олександр Церенюк. Багато цікавого надала експозиція виставки ефективного тваринництва та птахівництва «Agro Animal Show 2022», де були представлені моделі сільськогосподарської техніки та обладнання, корми, ветеринарні препарати, засоби діагностики, генетичний матеріал, технології утилізації відходів, техніка та обладнання для утримання та годування тварин.

На особливу увагу заслуговували семінари та круглі столи, серед яких «Сучасне кролівництво. Як виростити здорове поголів’я», «Нідерландські прогресивні технології контролю та управління здоров’ям молодняка ВРХ», «Антикризове виробництво”, «GMP+FSA. Можливості розвитку кормової галузі», «Розвиток інфраструктури безпечності та якості харчової та аграрної продукції».

Отримано багато важливої інформації щодо розвитку сучасного свинарства, особливо підвищення відтворювальної здатності свиноматок та вирощування здорового приплоду, яка буде впроваджена в діяльність наукової установи.

Під час роботи виставки відбулося декілька ділових зустрічей з колегами з наукових установ і закладів вищої освіти України та зарубіжних країн, які слугуватимуть подальшій співпраці за багатьма питаннями, які координує Інститут свинарства та АПВ.